•  (232) 449-2019
  •  info@mekanikboru.com
Pik Döküm Atık Su Boruları

Pik Döküm Atık Su Boruları

KODU
1001

Pik Döküm Atık Su Boruları bina ömrüyle aynı ömürde olması sebebiyle tercih sebebidir.

ÖZELLİKLER

PAG Pik döküm atık su boruları ve ek parçaları; binaların temel gereksinimi olan yangın transferini önlemesi; ve binalardaki pis su hatlarından gelen gürültü seviyesinin minimize edilmesi ve daha önemlisi bina ömrüyle aynı ömürde olması sebebiyle tercih sebebidir.

PAG pik döküm atık su boruları; Avrupa da birleştirme kelepçeli EN877 standardındaki yeni sistemi oluşturulduktan sonra; kolay monte edilmesi, yangın ve sessizlik gibi pozitif sebeplerle PVC borulara göre daha fazla tercih edilir hale gelmiştir.

PAG pik döküm atık su boruları ve ek parçalarının yangın sınıfı ; TSE tarafından yapılan test sonucunda A2-d0-S1 olarak belirlenmiştir. Yangın yönetmeliklerine göre; yangın kelepçesi kullanılmasına gerek duyulmadan kullanılabilen tek pis su borusu pik borudur.

Projelerdeki PVC pis su borusu kullanımlarında hem ciddi risk alınmakta hem de maliyeti son derece yüksek yangın kelepçeleri ilave olarak mutlaka kullanılmak zorundadır.

PAG pik döküm atık su boruları;sahip olduğu ISO9001-14001-18001 kalite belgeleri; EN877 ye uygunluk belgesi, CE belgesi ve MPA onayı ile sektörde gerekli tüm kalite gereksinimlerini karşılamaktadır.

PAG pik boru ve ek parçaları;Türkiye deki en büyük pik boru stoğunu depolarında bulundurması sebebiyle en tercih edilen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir markadır.

PAG pik boru ve ek parçaları standartlara uygun iç ve dış epoksi kaplaması sebebiyle korozyona karşı uzun süreli dayanım sağlar.

PAG pik boru birleştirme kelepçeleri;MPA onaylı EPDM kauçuk contası ile asla sızdırmaz ve kokunun dışarı verilmesini %100 engeller.

PAG pik boru ve ek parçaları şu anda Türkiye nin prestijli birçok projesinde kullanılmaktadır.

PAG pik boru Türkiye nin pik boru ve ek parçalarındaki ilk markasıdır.

PAG markası; Pik Aydın Global kelimelerinin ilk harfleri alınarak markalaştırılmış; Avrupa birliği ülkelerinin tamamı da dahil olmak üzere 40 dan fazla ülkede marka tescili bulunmaktadır.

Mekanik Boru A.Ş. 2019 - Tüm Hakları Saklıdır
Mekanik Boru A.Ş. 2019 - Tüm Hakları Saklıdır